Kur tas atrodas?

Mammas Dagmāras parks atrodas Vecumnieku novadā, aptuveni 10 kilometrus no Vecumnieku pagasta centra.

Ceļā Vecumnieki- Bauska (P88) ir norāde ‘Mammas Dagmāras parks’. Tā norāda piebraucamo ceļu uz parku. Sekojiet norādei un Jūs nokļūsiet Mammas Dagmāras parkā!

Braucot no Rīgas puses: parks atrodas aptuveni 50-60km no Rīgas. Izbrauciet no Rīgas pa šoseju Rīga- Bauska. Dažus kilomentrus aiz Ķekavas pie ceļazīmes Baldone- Skaistkalne ir jāgriežās uz ceļu P89. Ceļš P89 ievedīs Jūs Vecumnieku centrā, iebraucot Vecumniekos šis ceļš kļūst par Rīgas ielu. No tās Vecumnieku centrā jāgriežas pēc ceļazīmes Bauska pa labi. Brauciet pa ceļu Vecumnieki-Bauska, sekojot ceļazīmēm uz Bausku. Aptuveni pēc 10km ir norāde ‘Mammas Dagmāras parks’.

Braucot no Bauskas puses: brauciet pa ceļu Bauska-Vecumnieki (P88). Aptuveni pēc 28km, neaizbraucot līdz Vecumnieku centram, ir norāde ‘Mammas Dagmāras parks’.

Izmantojot Google kartes u.c. navigācijas rīkus: sākumā atrodiet ģeogrāfisko punktu Vecumnieki. Esot Vecumniekos, atrodiet norādes uz Bausku. Brauciet pa ceļu Vecumnieki-Bauska (P88), sekojiet ceļazīmēm uz Bausku, un aptuveni 10. kilometrā būs norāde uz ‘Mammas Dagmāras parku’.